MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 17525252

nr 1752 5252

Fåtölj

+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 14:34:38)
Uppdatera
Visning

fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1

Auktionen
avslutas:

måndag 12 januari kl 18:09:35

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko