KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 17004559
nr 1700 4559
Gouache
Peter Häger. Signerad, daterad - 04, gård i vinter. Bildmått: 18x12, rym; 26x20 cm, yttermått inklusive ram:
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:30:20
11/5 22:42:16
100 kr
12/5 16:13:35