KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16302111

nr 1630 2111

Marianne Ågren

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Marianne Ågren (f. 1943), Kvinna i rött. Signerad, oramad. Olja på duk, 65x72 cm

Marianne Ågren, född 1943 i Malmö, svensk målare och grafiker.

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:13:31)
Uppdatera
Visning

fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juli kl 20:03:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Marianne Ågren

Läs mer om Marianne Ågren