KONST / Litografier / Färglitografi 16259271

nr 1625 9271

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

"Modelltecknaren", påskrift a tergo. Signerad, numrerad 53/300. Färglitografi, bildmått: 37x30 cm, yttermått inklusive ram: 62x44 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 01:32:34)
Uppdatera
Visning

fredag 31/5, lördag 1/6, söndag 2/6 och måndag 3/6

Auktionen
avslutas:

måndag 3 juni kl 20:10:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
28/5 20:05:22 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl