KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229041
nr 1622 9041
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, "kväll i Positano". Olja på pannå, 24x46 cm, yttermått inklusive ram: 32x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:23:02
27/5 16:33:41
27/5 19:46:50
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti