KONST / Litografier / Färglitografi 16259034
nr 1625 9034
Färglitografi
Roland Avensson, daterad. Signerad, numrerad 6/310, Stockholms skärgård. Färglitografi, bildmått: 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:52:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor