KONST / Litografier / Färglitografi 16229030
nr 1622 9030
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad, numrerad 224/360. Färglitografi, bildmått: 33x19 cm, yttermått inklusive ram: 47x31 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:43:21
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren