MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16228162
nr 1622 8162
Bertil Fridhagen
(1905-1993), Sverige
Stolar, 4 st, Teak, Bertil Fridhagen (1905-1993), Bodafors, 1960-tal
Kondition: slitage
Bertil Fridhagen, svensk formgivare född 1905, död 1993.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:29:07
25/5 11:41:02
Bertil Fridhagen
Läs mer om Bertil Fridhagen