KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217237

nr 1621 7237

Harald Fredrikson

(1902-1973), Sverige

Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad -31. Olja på duk, 34x31 cm, yttermått inklusive ram: 50x46 cm

Harald Fredrikson, svensk målare född 1902, död 1973 .

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:23:19)
Uppdatera
Visning

fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5

Auktionen
avslutas:

måndag 20 maj kl 19:50:47

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Harald Fredrikson

Läs mer om Harald Fredrikson