MÖBLER / Soffor / Pinnsoffa 16034168

nr 1603 4168

Pinnsoffa

1970-tal, med tre lådor. Längd: 151 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 14:06:24)
Uppdatera
Visning

fredag 1/3, lördag 2/3, söndag 3/3 och måndag 4/3

Auktionen
avslutas:

måndag 4 mars kl 18:34:15

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.500 kr
  Göteborg 2.500 kr
  Helsingfors 2.500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor