KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837239

nr 1583 7239

Rikard Lindström

(1882-1943), Sverige

Oljemålning, Båtar i hamn. Signerad. Olja på duk, bildmått: 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 40x58 cm

Utrop:

2.600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:18:13)
Uppdatera
Visning

fredag 1/12, lördag 2/12, söndag 3/12 och måndag 4/12

Auktionen
avslutas:

måndag 4 december kl 18:02:59

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor