KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17521002

nr 1752 1002

Feodor (Fedot) Sychkov (1870-1958), Skördande ung flicka. Signerad, daterad 1916. Olja på duk, 81x48 cm, yttermått inklusive ram: 94x61 cm

Utrop:

40.000 kr

Såld:

45.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 21:07:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor