Föremål som liknar
2070 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
1001 Collage
Såld: 4.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5327 Matta
Orientalisk, Ziglar, Ariana, 174x240 cm
Såld: 12.500 kr
Såldes den 29 april 2024
4311 Arbetsbord
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 april 2024
9043 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 april 2024
5025 Assietter
12 st, Grindley, England
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
5417 Fotoramar
3 st, omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 19-20 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
5181 Fåtölj
1800-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5036 Kanna
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 april 2024