Föremål som liknar
5119 Ljuskrona
Med prismor. Höjd: 60cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 april 2024
5073 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
4229 Teglas
10 st, Finland. Höjd: 8 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 29 april 2024
5159 Skrivbord
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 april 2024
1022 Oljemålning
Såld: 7.600 kr
Såldes den 29 april 2024
5411 Koffert
Unikabox. Längd: 95 cm, djup: 55 cm, höjd: 57 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5020 Gräddkanna
Såld: 1.400 kr
Såldes den 29 april 2024
5164 Spegel
1960-tal, teak, 118x34 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5419 Matta
Figural, 97x142 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024