Föremål som liknar
6109 Skulptur
Glas, Clown. Höjd: 21 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 6 maj 2024
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6151 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6219 Uppläggningsfat
Såld: 2.800 kr
Såldes den 6 maj 2024
6205 Lampbord
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6009 Litografisk af..
Såld: 3.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5287 Ljuskrona
Italien. Höjd: 60 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6048 Karaffer
+ skål, 3 delar, Studio Åhus, 1970-tal. Höjd: 6-22,5
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024