Föremål som liknar
6170 Stolar
4 st, Svensk Fur, design: Göran Malmvall
Såld: 3.800 kr
Såldes den 6 maj 2024
5337 Matta
Orientalisk, Kelim, Afghan, 200x285 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 6 maj 2024
5207 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6046 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 6 maj 2024
5384 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6078 Stolar
ett par, Gustaviansk stil, NK
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
6199 Hockey-tröja
Modo, Signerad, yttermått inklusive ram: 91x71 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 6 maj 2024
6238 Bricka
Alessi. Diameter: 48 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 6 maj 2024
6076 Toilettebord
Såld: 350 kr
Såldes den 6 maj 2024