Föremål som liknar
6111 Rökbord
Såld: 350 kr
Såldes den 6 maj 2024
6063 Optikerset
etui medföljer. Längd: 23 cm, djup: 20 cm, höjd: 5 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 6 maj 2024
5289 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
2095 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
5333 Matta
Orientalisk, Keshan, 193x290 cm
Såld: 4.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6109 Skulptur
Glas, Clown. Höjd: 21 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 6 maj 2024
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6151 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024