Föremål som liknar
5025 Assietter
12 st, Grindley, England
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
5417 Fotoramar
3 st, omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 19-20 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
5181 Fåtölj
1800-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5036 Kanna
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 april 2024
5004 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 april 2024
5198 Hänkelvas
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
5260 Kärl
Lergods, 4 st. Höjd: 11-17 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
5294 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5215 Herrarmbandsur
18k guld, Certina, läderarmband
Såld: 4.600 kr
Såldes den 29 april 2024