Föremål som liknar
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6028 Barstolar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6115 Fat
fajans, Jean Picart Le Doux, Sant-Vicens, 19x19 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6226 Kråsnål
18k guld. Längd: 6,5 cm, vikt: 1,5g ca
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
5297 Matservis
Rörstrand, Impero, ca 60 del
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6163 Ojemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
6241 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 6 maj 2024
5296 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5218 Örhängen
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 maj 2024