Föremål som liknar
4208 Skulptur
Tjur, mässing. Längd: 20 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 29 april 2024
5401 Matservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 28 delar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 april 2024
1033 Taburett
Såld: 3.000 kr
Såldes den 29 april 2024
2045 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 april 2024
2051 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
5375 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
1026 Akvarell
Såld: 22.500 kr
Såldes den 29 april 2024
5385 Vas
konstglas, Signerad. Höjd: 30 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
4399 Vas
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024