Föremål som liknar venezia
2003 Kaffegods
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 april 2024
5378 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 18 mars 2024
8196 Etsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 maj 2023
8190 Armband
18k guld, Venezia. Längd: 18cm, vikt: 2,3g.
Såld: 800 kr
Såldes den 7 november 2022
8328 Kedja med hänge
Såld: 2.800 kr
Såldes den 7 november 2022
9101 Kedja
18k guld, Venezia, Längd: 38cm. Vikt: 6,1g
Såld: 2.400 kr
Såldes den 30 maj 2022
3205 Kedja
18k guld, Venezia, Balestra. Längd: 70cm, vikt: 22g
Såld: 8.000 kr
Såldes den 18 april 2022
3307 Kedja med hänge
18k guld, Modell: Venezia. Längd: 42cm. Vikt: 8,5g
Såld: 3.200 kr
Såldes den 17 januari 2022
3250 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 10 januari 2022