Föremål som liknar slitage
4409 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 22 april 2024
4308 Kökspall
1950-tal, slitage. Höjd: 60 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
2001 Gungstol
Såld: 5.400 kr
Såldes den 29 januari 2024
9158 Stolar
Såld: 5.000 kr
Såldes den 18 december 2023
5214 Fönster
4 st, 74x61 cm, slitage, skador
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 augusti 2023
7033 Bokhylla
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023
7159 Ljusstake
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 mars 2023
6232 Bord
Såld: 700 kr
Såldes den 20 mars 2023
9415 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 mars 2023