Föremål som liknar komposition
2117 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2129 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2091 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2094 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
2083 Skulptur
Såld: 4.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2139 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
7425 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2024
4059 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024