4535 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 16 april 2018 -
4537 Oljemålning
Tage Törning (f. 1925), Sverige. Man, signerad, 75x66
Såld: 700 kr
Såldes den 9 april 2018 -
8156 Etsningar
2 st, Tage Törning (f. 1925), motivet: 26x33
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2017
7143 Teckning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2016 -
8125 Oljemålning
Tage Törning (f. 1925), landskap, signerad, 54x64
Såld: 300 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
7130 Etsningar
2 st, Tage Törning, 37/45 + 66/75, 35x26 + 24x32
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2011
4624 Oljemålning
Tage Törning, Landskap, 50 x 60
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 september 2007 -
2497 Oljemålning
Tage Törning, Olivträd, 1970, 90 x 84
Såld: 5.100 kr
Såldes den 19 mars 2007 -
4101 Oljemålning
Tage Törning, Bergslandskap, 65x73
Såld: 2.100 kr
Såldes den 3 juni 2002