1034 Grafiskt blad
Såld: 3.200 kr
Såldes den 13 november 2023 -
2120 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 mars 2020 -
5017 Grafiskt blad
Såld: 2.600 kr
Såldes den 20 maj 2019
5016 Grafiskt blad
Såld: 2.600 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
2003 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
2394 Fotografi
Såld: 450 kr
Såldes den 18 februari 2019
4129 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
1015 Mikael Persbra..
Såld: 5.600 kr
Såldes den 31 oktober 2016 -
7322 Oljemålning
Mikael Persbrandt, signerad, figur, 63 x 51
Såld: 2.200 kr
Såldes den 3 februari 2014