1373 Färglitografi
Lars Hansson, Tåg. Signerad, daterad -75,46/100,35x49
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2019 -
3319 Färglitografi
Lars Hansson, "Hej Stockholm" 215/250
Såld: 150 kr
Såldes den 20 juni 2005
Föremål som liknar Lars Hansson
- Träfflista
- alla
- Visa alla