Föremål som liknar HW
9335 Gravyr
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
6032 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
8183 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 1 april 2024
6270 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 18 mars 2024
5282 Matta
Patchwork, 200x300 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 11 mars 2024
4308 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
8133 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 februari 2024
6099 Bordsur
Såld: 300 kr
Såldes den 27 november 2023
9035 Matta
orientalisk, Galleri, Patchwork, Signerad, 80x500
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 september 2023