Föremål som liknar Glory
2035 Bords / väggla..
Såld: 400 kr
Såldes den 23 januari 2023
4207 Vas
Keramik, Glory, 1940-tal. Höjd: 17 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 7 juni 2021
6038 Värmelampa
Glory, Höjd: 45 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020
8429 Lampa med klämma
Glory. Höjd: 50cm
Såld: 200 kr
Såldes den 2 december 2019
6161 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 mars 2016
3434 Lampa med klämma
Såld: 700 kr
Såldes den 21 december 2014
2106 Bordslampfot
"Glory", Svensk keramik, 1930-/40-tal
Såld: 400 kr
Såldes den 24 november 2014
4160 Grafiska blad
Såld: 200 kr
Såldes den 10 november 2014
9147 Värmelampa
"Glory"
Såld: 450 kr
Såldes den 17 februari 2014