8238 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 14 februari 2022 -
8455 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2015 -
5543 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2015
8666 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
7796 Akvarell
Bertil Tägtström, fåglar och rönnbär, 44x24
Såld: 1.700 kr
Såldes den 28 mars 2011