KONST / Litografier / Färglitografi 15362045
nr 1536 2045
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Signerad, numrerad 220/300. Färglitografi, bildmått: 63x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x70 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:38:35
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
24 apr