KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14534233
nr 1453 4233
Otto Lindström
(1883-1932), Sverige
Färgkrita, Modell. Signerad, daterad 1926. Bildmått: 33x22, yttermått inklusive ram: 47x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:15:05
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Otto Lindström
Läs mer om Otto Lindström