FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 14598137
nr 1459 8137
CUPBOARD
tudelat, överdel med glasade dörrpar. Length: 116 cm. Width: 47 cm. Height: 202 cm, wear, damages. , key
tudelat, överdel med glasade dörrpar. Bredd: 116 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 202 cm, nyckel
Condition: slitage, skador
600
SEK 1700
Monday April 4 2022
at 18:48:08
250 kr
1.000 kr
450 kr
500 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.500 kr
1.600 kr