KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16259325
nr 1625 9325
Lennart Rosensohn
(1918-1994), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 9/95. Bildmått: 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 79x60 cm
Lennart Rosensohn, född 1918 i Malmö, död 1994, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:08:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Rosensohn
Läs mer om Lennart Rosensohn