KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16652007

nr 1665 2007

Emil Rautala (1883-1948). Signerad, Damporträtt. Olja på duk, 41x39 cm, yttermått inklusive ram: 49x47 cm

Kondition: färgbortfall, slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 december 2024
kl 19:39:11

6/12 19:21:25 1      Vinnande bud