Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9333352



*

nr 933 3352


MIXED MEDIA

Leopold Fare (1926-1996), people, signed. , 64x51,


Leopold Fare (1926-1996), Människor, signerad. , 64x51


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 200

Auction date:

Sunday December 21 2014
at 18:54:36


  • Bid history
Time Bidder Bid
18/12 19:05:23 1      150 kr
21/12 18:49:00 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik leopold fare människor vattenfärg
  • 8033 WATERCOLOUR
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sweden. Sovande barn...//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:29
  • 8070 MIXED MEDIA
    4 pcs, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:33
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:20




Ladda ner broschyr