KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9489087
nr 948 9087
Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Fjäril & blommor, motivet: 12 x 20
Utrop:
400 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:30:36
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr