MÖBLER / Bord / Lampbord 8012130
nr 801 2130
Lampbord
1950-tal, längd: 61, djup: 35, höjd: 48
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:08:29
200 kr
150 kr
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr