KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746531
nr 1274 6531
Lasse Johnson
(1899-1992), Sverige
Oljemålning, "Mallorca". Signerad, daterad 1929. Olja på pannå, 45x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:47:28
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Lasse Johnson
Läs mer om Lasse Johnson