KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12825578
nr 1282 5578
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Blandteknik, Motiv från Kaj. Signerad. Diameter: 41 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:31:43
21/10 01:13:41