ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawing 9195014
nr 919 5014
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Roger Risberg (1956-2011), Katt i solsken, tusch, signerad RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling,
DRAWING, Roger Risberg (1956-2011), Katt i solsken, tusch, signerad RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling
Condition: Smuts/fläckar
Roger Risberg, Swedish painter, born 1956, dead 2011.
1000
SEK 400
Monday October 20 2014
at 18:54:58
16/10 13:37:39