KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrporträtt 12398630

nr 1239 8630

Miniatyrporträtt

gouache, 1800-tal, signerad. Böttcher, ramens mått: 18,5x6

Kondition: Liten kantskada nedtill

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:08:30

4/3 17:03:19 1      Vinnande bud

Gouache