ART / Lithographs / Litograph in colors 12261009
nr 1226 1009
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
Frank Björklund (b. 1960), Sweden. "Ecce Homo". Litograph in colors. Signed, numbered 73/175. Subject: 54x38, 5 cm. Skänkt till auktionen av konstnären och Modern Gallery genom stadsbrud Marianne Djudic,
LITOGRAPH IN COLORS, "Ecce Homo". Färglitografi. Signerad, numrerad 73/175. Motivet: 54x38,5 cm. Skänkt till auktionen av konstnären och Modern Gallery genom stadsbrud Marianne Djudic
Frank Björklund, Swedish artist, born 1960.
1000
SEK 1200
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
700 kr
hidden*
900 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
1.100 kr (budbetjänt)
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren