KONST / Litografier / Färglitografi 7234104
*
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2011
kl 18:52:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 21:47:25
1
Vinnande bud
26/10 22:19:30
1
justering av budtak
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 21:47:25 | 1 | Vinnande bud |
26/10 22:19:30 | 1 | justering av budtak |
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör född 1931.Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09