FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 16937179
nr 1693 7179
CUPBOARD
oak. Sydsvenskt provinsarbete i barockk. Width: 157 cm. Width: 63 cm, height: 181 cm, omarbetat slitage, damages., key
Ek. Sydsvenskt provinsarbete i barock. Bredd: 157 cm. Djup: 63 cm. Höjd: 181 cm, nyckel
Condition: omarbetat slitage, skador
800
SEK 300
Monday April 14 2025
at 19:58:35
14/4 19:42:08