ART / Lithographs / Litograph in colors 12769150
nr 1276 9150
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Catrina Liljegren (b. 1962). Signed, dated 93, 137/190. Sheet: 76x56 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Catrina Liljegren (f. 1962). Signerad, daterad 93, numrerad 137/190. Bladets mått: 76x56 cm
Catrina Liljegren, Swedish painter, born 1962.
800
SEK 350
Monday September 23 2019
at 19:50:16
19/9 22:36:07
300 kr
22/9 18:20:56