KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16426137
nr 1642 6137
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Hav. Signerad. Blandteknik, bildmått: 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 27x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:18:30
13/9 19:57:20
100 kr
16/9 17:24:59
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg