KONST / Litografier / Färglitografi 12601032
nr 1260 1032
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, pt 1996. Motivet: 31x28
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:02:20
9/6 21:38:21
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien