ART / Lithographs / Litograph 8369394
nr 836 9394
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Jan Lundquist (b. 1935),Sweden, Slussen, 46/290, signed, subject size: 36x65,
LITOGRAPH (F), Jan Lundquist (f. 1935), Slussen, 46/290, signerad, motivets mått: 36x65
300
SEK 100
Monday July 15 2013
at 18:03:12
15/7 16:45:23
Jan Lundquist
Read more about Jan Lundquist