LIGHTING / Table lamps / Table lamps 14477098

nr 1447 7098

TABLE LAMPS

2 pcs, sheet metal. Height: 47 cm, wear, damages.

2 st, Plåt. Höjd: 47 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 700

Monday February 7 2022
at 19:02:35