ART / Oil paintings / Oil painting 12599131
nr 1259 9131
Carl August Johansson
(1863-1944), Sverige
Carl August Johansson (1863-1944), Sweden. Watercourse. Signerad Carl Johansson, dated 1920. Oil on panel, 43x52 cm,
OIL PAINTING, Vattendrag. Signerad Carl Johansson, daterad 1920. Olja på pannå, 43x52 cm
3000
SEK 2000
Monday June 3 2019
at 18:00:09
3/6 17:54:38